Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: chemie, facet, ma

facet ma chemię
Autor Wiadomość
redlipstick 

Dołączyła: 15 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2013-02-15, 22:14   facet ma chemię

CZESC
Kobiety maja chyba latwiej przy utracie wlosow ,kupia fajna peruke i juz jest Ok,zawsze moga powiedziec ze byly u fryzjera ,a facet?
Kleska
Mój traci wlosy i kiepsko bez nich wyglada. Czy sa meskie peruki,czy wogole faceci je kupuja? W szpitalu widzialam tylko lysych. Nie kazdy tak fajnie wyglada .
Jak ktos moze mi poradzic- czekam .
 
 
harry20009 

Dołączył: 15 Gru 2012
Posty: 6
Skąd: Krosno
Wysłany: 2013-02-15, 22:48   

cześć redlipstick, ja też jestem bez włosów wyglądam nieszczególnie. Ale moja kochana żonka zaciągnęła mnie do sklepu z perukami , męskich trochę też było . I powiem ci, że wcale nie wyglądam jak matoł. Potem musiałem żonkę przepraszać, bo oczywiście nie bardzo miałem ochotę na wizytę w sklepie dla bab i nie omieszkałem jej tego powiedzieć. Ale teraz jestem jej wdzięczny, szczególnie jak gdzieś razem wychodzimy.
Spytaj jakiejś kobiety w szpitalu, która też ma chemię, o sklep z perukami, na pewno będzie wiedzieć, i śmiało się tam wybierz.
Pozdrawiam.
 
 
andrzej682 

Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 5
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2013-02-19, 19:42   

Witam,
Czy już Twój facet zdobył się na odwagę i zmierzył jakąś perukę? Jestem ciekawy ,czy sytuacja byla dla niego stresujaca i czy w peruce wygladal dobrze. Mam taki sam problem ,ale samo przekroczenie progu takiego sklepu mnie przeraza. Może Twoja odpowiedz doda mi odwagi i pewności - na co liczę.
Bede wdzieczny za odpowiedz, czekam.
Z powazaniem
 
 
redlipstick 

Dołączyła: 15 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2013-02-20, 22:06   

Czesc Panowie
W odpowiedzi na pytania mój facet zebrał się na odwagę i przymierzył klika modeli i ku swojemu zaskoczeniu jeden przypasował mu idealnie - musiał tylko przyciąć baczki . Dokonał zakupu i co najważniejsze nikt się z niego nie śmieje.
Jego samopoczucie się polepszyło.
Spróbujcie.
 
 
harry20009 

Dołączył: 15 Gru 2012
Posty: 6
Skąd: Krosno
Wysłany: 2013-02-22, 23:14   

hej redlipstick,
cieszę sie, że udało mi się pomóc koledze (facetowi) w potrzebie. Od razu lepiej, co?
Powodzenia
 
 
andrzej682 

Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 5
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2013-02-25, 10:07   

Gratuluje odwagi ,podbudowales mnie swoja odpowiedzia .Wobec tego nie pozostaje mi nic innego tylko udac sie do juz upatrzonego sklepu i kupic wlosy , tym bardziej ze wiosna sie zbliza.Musze sie zmobilizowac.
Napisze jak juz bedzie po wszystkim.
 
 
Hertia 

Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 20
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2013-04-25, 07:23   

Nie muszę używać peruki ale jaki mi włosy wypadają to może za parę lat zacznę:( my mężczyźni mamy coś takiego jak dumę ale też zbytnio nie rozumiem co to za strach nosić perukę nawet jak nas wyśmieją to i tak to się znudzi. Po za tym nie zakładamy peruki dla innych tylko dla siebie by czuć się komfortowo i to powinno być ważne dla nas.
 
 
beatamarysia 

Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-07-29, 16:45   

nie zgadzam się z Tobą, uważam, że kobieta ma o wiele trudniej niż mężczyzna. Oni mogą mieć zmarszczki, kilka dodatkowych kilogramów, trochę mniej włosów i i tak nic nikt nie powie, a o kobiecie... szczerze mówiąc, w takich wypadkach, najgorsze są inne kobiety... Facet może zastosować jakieś dobre leczenie łysienia i po sprawie... kobieta na nowo musi zapuszczać włosy i maskować ubytki, puki nie zarosną...
 
 
Ewcia 


Dołączyła: 11 Sie 2017
Posty: 13
Skąd: Sopot
Wysłany: 2018-07-03, 07:24   

Mój przyjaciel teraz styka się z tą chorobą i nie wiem jak Go przekonać do peruki. Sądzę, że jego stan psychiczny się polepszy, chociaż mi daje do zrozumienia, iż woli chodzić łysy. Jednak mam przeczucie, że kłamie.
 
 
Pati 

Dołączyła: 08 Wrz 2017
Posty: 9
Skąd: Katowice
Wysłany: 2018-08-23, 08:21   

Spróbuj zabrać przyjaciela do sklepu z perukami pod jakimś pretekstem. Jeśli faktycznie czuje, że potrzebuje nosić perukę wejdzie tam z tobą :)
 
 
Ewcia 


Dołączyła: 11 Sie 2017
Posty: 13
Skąd: Sopot
Wysłany: 2018-10-31, 09:03   

No niestety średnio się to udało, ale dziękuję za radę. Trochę się już sytuacja zmieniła od lipca.
 
 
Grzegorz881 

Wiek: 36
Dołączył: 19 Maj 2022
Posty: 18
Skąd: Katowice
Wysłany: 2022-09-09, 12:39   

Faceci tez przecież mogą kupić jakąś perukę, która wygląda naturalnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant