Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: dziedziczne, lysienie

Łysienie dziedziczne ?
Autor Wiadomość
entango 

Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-06-16, 08:10   Łysienie dziedziczne ?

Pomocy mam 19 lat i lecą mi włosy ! Mama mówi, żebym się nie martwił, bo to łysienie dziedziczne i mam to po ojcu i dziadku i że nic się nie da zrobić, a łysi mężczyźni są bardziej męscy, ale ja nie chcę być łysy!! Czy jest już jakiś skuteczny środek na łysienie dziedziczne ? Jeszcze mam dużo włosów, ale strasznie mi wypadają. Jak myję włosy to w wannie jest ich mnóstwo i przy czesaniu się kołtunią i zostają na szczotce. POMOCY. Zacznę każdą kurację byle byłaby skuteczna.
 
 
denis979 

Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-06-20, 14:13   

No chłopie współczucia. Wcześnie cię dopadło. Jak nic nie będziesz robił to za 10 lat będziesz miał glacę gładziutką jak pupcia niemowlęcia. Najlepiej od razu zacznij od finasterydu i nie baw się w "witaminki". Od zewnątrz minoxa. Noś krótsze włosy, nie przetłuszczaj. Możesz, jak masz czas, dołożyć palmę sabałową o wyciąg z kory śliwy afrykańskiej, chociaż to jest słabsze. Popraw dietę. Nie jedz słodko ani tłusto, a na pewno już nie łącz tego. Odrzuć wszystkie napoje słodzone: fanty, sprity, soki owocowe, herbate słodzoną, kawę słodzoną, colę. Zamiast tego herbata zielona najlepiej, kawa bezkofeinowa niesłodzona, dużo wody mineralnej. Trzymam palce.
 
 
andiandi84 

Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 20
Wysłany: 2011-06-21, 08:57   

Przede wszystkim finasteryd. Nie baw się w nic innego, ale nie daj sie nabrać na propecię, bo kosztuje 200zł na miesiąc. To samo masz jak kupisz proscar i pokroisz tabletkę na 4 części. Bierzesz jedną na dzień, a resztę wyrzucasz. Miesięczny koszt to około 40zł zamiast 200zł.
 
 
entango 

Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-06-21, 15:49   

Okey. Mam zacząć brać finasteryd, a gdzie go kupię ? Idzie gdzieś przez neta ? I jeszcze jedno pytanie, czemu kroję tabletki na czworo i wyrzucam resztę ? Czy nie mogę tych trzech pozostałych części wykorzystać w następnych dniach ? Byłoby jeszcze taniej. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
 
andiandi84 

Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 20
Wysłany: 2011-06-23, 11:57   

Fina kupisz tylko na receptę. Idź do lekarza rodzinnego albo jakiegoś dermatologa. Powiedz, że potrzebujesz finasteryd na włosy. Powinien ci przepisać receptę. Jak się będzie czepiał to go olej i idź do innego. Jak jest jakiś tępy to nie zrozumie, że to może być na włosy (niedouczony). Ja biorę od razu dawkę na 3 miechy, bo nie mam czasu chodzić tam co miesiąc. Kroisz na cztery części, trzy wyrzucasz. Rozkrojony finasteryd łączy się z powietrzem, utlenia i traci właściwości. Wiele osób zrezygnowało z fina bo tak robiło i nie mieli efektów. 40 dychy na miesiąc to nie fortuna, już nie przesadzaj z tą oszczędnością. Powodzenia.
 
 
entango 

Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-07-18, 20:31   

Dzieki. Kupiłem proscar na razie na miesiąc testowo. Dzisiaj wziąłem pierwszą ćwiartkę i tak się zastanawiam, żeby wzmocnić efekty może jednak coś na włosy od zewnątrz, jakieś psikadło może by pomogło ? Może dercos, co Wy na to ?
 
 
andiandi84 

Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 20
Wysłany: 2011-07-19, 20:33   

"Psikadło"? Dercos ? Oszczędź sobie. Na łysienie dziedziczne na pewno nie pomoże. Możesz spróbować Minoxa 5%, lub coś z Nanogenu, np Serum VEGF, ale nie Dercos.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant