Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: leczenie, mezoterapia

mezoterapia
Autor Wiadomość
daga15 

Dołączyła: 25 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2017-06-25, 17:00   mezoterapia

Jakie macie doświadczenia z mezoterapią? Czy to skuteczna metoda leczenia wypadania? Jak w ogóle wygląda taki zabieg? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi :)
 
 
emma47 

Dołączyła: 24 Cze 2017
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-25, 19:59   

"Mezoterapia polega na podskórnej iniekcji aktywnych substancji stymulujących mieszki włosowe. Kurację można wspomagać za pomocą dermarollera, czyli specjalnego wałka wyposażonego w małe igiełki. Taki masaż poprawi mikrokrążenie skóry głowy i dotleni cebulki włosowe." - cytat z "Zbyt piękni by łysieć" :) U mnie akurat mezoterapia sprawdziła się bardzo dobrze, niemniej jednak radziłabym zgłosić się do specjalisty i zrobić badania, żeby zadecydować o najlepszym sposobie leczenia dla Twojego przypadku.
 
 
sofie 

Dołączyła: 24 Lip 2017
Posty: 6
Skąd: Pzn
Wysłany: 2017-07-26, 09:38   

Wiem, że na mezoterapię decydują się nawet osoby bez jakiś większych problemów z włosami. Ja teraz zaczynam dopiero zabiegi mezoterapii, ale generalnie to zależy. Bez diagnozy nie ma co się decydować na cokolwiek :)
 
 
WitKol 

Dołączył: 02 Cze 2017
Posty: 14
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2017-08-11, 08:47   

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym zabiegiem, jednak mam jakieś obawy . Jeśli to możliwe to daj znać czy w Twoim przypadku zabieg przyniósł efekty (może jakieś foto ? :) )
 
 
sofie 

Dołączyła: 24 Lip 2017
Posty: 6
Skąd: Pzn
Wysłany: 2017-09-05, 07:59   

A czemu masz obawy? Jeśli są one związane z ewentualnym bólem to zupełnie niepotrzebnie, bo zabieg jest raczej bezbolesny :) Ja się fotkami niestety nie pochwalę, bo po prostu nie mam porównawczych... Zawsze też warto skonsultować ze specjalistą czy mezoterapia będzie wskazana akurat w Twoim przypadku.
 
 
WitKol 

Dołączył: 02 Cze 2017
Posty: 14
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2017-09-15, 07:57   

Wczoraj byłem na konsultacji w klinice medycyny estetycznej. Okazało się, że przyjmowane leki oraz alergia nie pozwala na wykonanie zabiegu. Może znacie jakieś inne skuteczne metody ??
 
 
azinor 

Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 2
Skąd: Mazury
Wysłany: 2018-07-04, 14:30   

Cytat:
Okazało się, że przyjmowane leki oraz alergia nie pozwala na wykonanie zabiegu.


A jakie leki bierzesz?
 
 
WitKol 

Dołączył: 02 Cze 2017
Posty: 14
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2018-07-11, 11:14   

Przyjmuje leki przeciwzapalne. Chory kręgosłup ;(
 
 
AleksandraKosme 

Dołączyła: 29 Sie 2018
Posty: 4
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2018-08-29, 17:16   

Mezoterapia z osoczem bogatopłytkowym to najnowocześniejsza i najskuteczniejsza metoda wzmocnienia i zagęszczenia włosów. Specjalista wykonuje nakłucia mikroigłą miejsce przy miejscu, dzięki którym do głębokich warstw skóry wprowadzone zostaje osocze. Materiał ten pozyskiwany jest od pacjenta – przed zabiegiem pobiera się krew, która trafia do specjalnej wirówki.
_________________
Aleksandra Kosmetolog
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant