Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: leczenie, lysienia, naturalne, plackowatego

Naturalne leczenie łysienia plackowatego
Autor Wiadomość
Laren 

Dołączyła: 09 Cze 2015
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-06-09, 18:48   Naturalne leczenie łysienia plackowatego

Leczę swoje objawy łysienia poprzez odpowiednie środki farmakologiczne. Rzekomo rezultaty mają być widoczne za jakiś czas, ale przynajmniej zauważam, że inne włosy nie wypadają. Czy można wspomóc to leczenie jakimiś naturalnymi środkami? Może ktoś ma doświadczenie w tym i wie jak pomóc? Na pewno przyda się to mi teraz. Nie jestem pewna, czy są jakieś środki naturalne alternatywne formy leczenia, które mają swój rezultat. Choruję na łysienie, ale wiem, że prawidłowe odżywianie, brak stresów i oczywiście moje ulubione maseczki mogą dopomóc. Stosuję także maści. Choruję na łysienie plackowate i że tak powiem jeszcze walczę. Może jest sposób aby dopomóc temu bardziej?
 
 
Tidus 

Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-06-09, 18:49   

Naturalne metody leczenia? Znam jedynie doskonałe maseczki piwne. Na moje zakola nakłada mi moja żona. Przy okazji kufel zimnego piwa przy tym jest prawdziwą rozkoszą dla prawdziwego faceta. Nie wiem może poradziłbym Ci jakieś witaminy. Na pewno zawsze jest lepiej zdrowo się odżywiać niż zatruwać ciągle lakami
 
 
Moniczka 

Dołączyła: 09 Cze 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-06-09, 18:51   

jak najbardziej zalecam stosowanie witamin najlepiej, jeśli spożywać je można w naturalnej postaci. Doskonałe zestawy witaminowe są przecież najlepszym wspomagaczem w walce. Sama wiem, czym jest łysienie, miałam z tym problem. Przy swoje kuracji zażywałam oczywiście jak najlepsze preparaty witaminowe, chociaż starałam się uzupełniać niedobory w naturalny sposób - świeże owoce i warzywa będą doskonałe a przy okazji smaczne.
 
 
Nitram 

Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-06-09, 18:52   

Ja też mam problem z łysieniem, ale pogodziłem się z tym już dawno. Moje zakola wciąż się pogłębiają. Używam szampony. Względem naturalnych produktów zalecałbym zdrowszą dietę. Czasami do swojego wizerunku trzeba się po prostu przyzwyczaić, nawet, jeśli mowa jest o łysieniu. To przykre, ale niestety prawdziwe. U mnie w rodzinie mężczyźni łysieją i już.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant