Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: koszmar, po, utlenionej, wodzie

Koszmar po wodzie utlenionej!
Autor Wiadomość
Lara 

Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 4
Skąd: PL
Wysłany: 2014-05-09, 19:57   Koszmar po wodzie utlenionej!

Jak uratować włosy? Jestem blondynką, ale dość ciemną, słyszałam, ze woda utleniona powoduje rozjaśnienie włosów, polałam sobie więc włosy na całej długości nad wanną po ich umyciu, poczekałam około 15 minut i spłukałam włosy i już podczas płukania zobaczyłam, ze wypadła mi garść włosów i ciąglę je traę podzas czesania.
Czy jest sposób, by to zahamować?
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-05-09, 20:56   

Szkoda, że wzięłaś się za rozjaśnianie zanim przeczytalać o możliwych jego skutkach ubocznych ;)
Nie ma teraz co płakać nad rozlanym mlekiem, osłabiłaś włosy, potraktowałaś je utleniaczem, przez co wolne rodniki zaatakowały komórki włosa, a także skóry głowy i uszkodziły je.
To, co możesz zrobić w tej chwili, to pomóc włosom się zregenerować. Pij herbatki ziołowe, pokrzywowe i skrzypowe. Możesz też spróbować opisaną na forum metodą z drożdżami.
Warto także stosować jakieś odżywki do włosów i maseczki, które również można przykotować z naturalnych składników.
Na już zniszczone utlenianiem włosy nanoś po umyciu olejek arganowy. Staraj się unikać suszenia i dalszego niszczenia włosów, a wkrótce wyp0adanie zostanie zahamowane i pojawią sie nowe włosy.
 
 
Lara 

Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 4
Skąd: PL
Wysłany: 2014-05-23, 20:26   

Wypadanie ustało, biorę teraz skrzypovitę, ale średnio coś to daje na włosy, które już się zniszczyły, jest pewnie tak jak mówisz - potrzeba czasu.
Efekty rozjasniania nie są spektakularne niestety, za to skutki negatywne są bardzo widoczne.
Następnym razem wybiorę się do fryzjerki, wolę wydać te 50 zl i mieć pewność, że będzie lepiej, a nie gorzej to wszystko wyglądać
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant