Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: do, mikrowlokna, opinie, wasze, wlosow

Mikrowłókna do włosów - WASZE OPINIE
Autor Wiadomość
Wiśnia 

Dołączyła: 30 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-03-30, 11:35   Mikrowłókna do włosów - WASZE OPINIE

Witam, chciałabym się zapytać o opinie osób, które stosowały mikrowłókna do włosów. Podejrzewam, że efekty nie są takie jak na reklamach, ale może te mikrowłókna rzeczywiście trochę zagęszczają włosy?
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-04-03, 14:09   

Tak zagęszczają i to czasami nawet tak jak na reklamach. Zależy to głównie od stopnia przerzedzenia włosów i miejsca na głowie gdzie się stosuje. Widziałam na targach w Poznaniu jak zagęszczano włosy kosmetykiem Nanogen - niesamowity efekt.
 
 
Wiśnia 

Dołączyła: 30 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-04-23, 21:47   

Hmm, ja mam takie lekkie prześwity na samym czubku głowy już od wielu lat i nie w żaden sposób nie umiem tam zagęścić tych włosów. Próbowałam już różne tabletki typu skrzypovita czy revalid, ale bez efektów :-( , no i kilka wcierek z Vichy i Loreala, o których czytałam również pozytywne opinie, ale one też nie za bardzo mi pomogły, moze coś tak lekko. Moja fryzjerka powiedziała mi ostatnio, że mam spróbować mikrowłókna do włosów, że może pomogą. Mówisz Nanogen? Sprawdziłam na stronie www.nanogen.pl - jedno opakowanie kosztuje 89zł - nie jest to majątek - chyba spróbuję.
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-05-17, 13:38   

i jak? Zamówiłaś w końcu czy nie? Jestem ciekawa bo wiele osób jest bardzo zadowolonych, a słyszałam też kilka opinii negatywnych o tych mikrowłóknach do włosów. Sama nie stosuję tego typu środków i boję się je polecać, żeby potem nie było że wciskam komuś kit ;-) Na szczęście cena, tak jak mówisz, nie jest wygórowana, a podobno jak ktoś jest niezadowolony to może też zwrócić i dostanie z powrotem pieniądze. Podobno, bo nie sprawdzałam ;-)
 
 
Wiśnia 

Dołączyła: 30 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-05-24, 19:21   

Tak, tak zamówiłam i bardzo mi się spodobał ten kosmetyk. Może efekt nie jest taki jak na zdjęciach, ale przerzedzenia zostały ładnie zamaskowane i o to mi chodziło. Następnym razem spróbuję jeszcze mikrowłókna do włosów Glovis, bo słyszałam opinie, że on również bardzo ładnie zagęszcza, a jest trochę tańszy.
 
 
Michał72 

Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 23
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2018-06-20, 09:31   

I jak ten GLOVIS? Proszę o opinie. Ja używam TOPPIK od paru miesięcy i dla mnie jest super :-) kolor średni brąz pasuje mi idealnie, a mikrowłókna trzymają się włosów bardzo mocno. Natomiast słyszałem, że GLOVIS jest również bardzo dobry. I chyba też sobie następnym razem zamówię, bo cena jest zachęcająca chociaż boję się, że te kolory mogą być trochę inne :-/
 
 
Wiśnia 

Dołączyła: 30 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-07-20, 11:08   

Dostałam wczoraj przesyłkę z Glovisem i szybciutko już sobie nim zagęściłam włosy. Myślę, że różnicy większej nie ma w porównaniu do mikrowłókien Nanogen. Kolor ciemny brąz jest w GLovisie troszkę jaśniejszy, ale również dobrze trzyma się włosów. Może wypróbuję jeszcze Toppik następnym razem chociaż wydaje mi się, że te mikrowłókna będą dokładnie takie same.
 
 
teresenkol243 

Dołączyła: 20 Kwi 2015
Posty: 2
Skąd: Katowice
Wysłany: 2018-08-05, 22:08   

Ja polecam Glovis Concealer - koszt niecałe 30zł a na delikatne przerzedzenia jak znalazł - nie trzeba kupować drogich mikrowłókien. Dodatkowo jak komuś pojawiają się siwe włosy to ładnie ten kosmetyk je przykrywa :-)
 
 
andiandi84 

Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 20
Wysłany: 2018-08-22, 08:56   

Potwierdzam, Glovis Concealer - rewelacyjny kosmetyk! Kupiłem na www.dermago.pl za 29,99zł i efekt mnie bardzo pozytywnie zaskoczył :-) Nie tylko zamaskował przerzedzenia i siwe włosy, ale również nie pobrudził ich. Maskowałem kiedyś moje siwe włosy kosmetykiem Loreal Hair Tuch Up. OK, siwe włosy też były w miarę dobrze zamaskowane, ale nie można po tym było ich dotykać bo inaczej trzeba było od razu myć ręce - tragedia :-x Glovis Concealer w ogóle nie brudzi i też dużo lepiej i dokładniej się aplikuje gąbeczką niż sprayem.
 
 
Monia56 

Dołączyła: 30 Maj 2017
Posty: 11
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-09-12, 22:03   

A ja od wielu lat stosuję mikrowłókna do włosów w sprayu HairFor2. Kiedyś stosowałam mikrowłókna w proszku, ale miałam trochę problem zagęścić przednią linię włosów i włókna były trochę widoczne na skórze głowy. Wyczytałam gdzieś opinie, że mikrowłókna do włosów w sprayu mogą zagęścić bardziej przerzedzone włosy, no i rzeczywiście to się zgadza. Jest z tym trochę więcej zabawy, bo trzeba je zagęszczać bardzo uważnie żeby nie pobrudzić sobie np. uszu albo ubrań, ale jak już mikrowłókna wyschną po kilku minutach to wówczas już nie brudzą, a fryzura jest rewelacyjna :-) Polecam takie rozwiązanie osobom z dużymi przerzedzeniami.
 
 
Laura2901 

Dołączyła: 19 Kwi 2019
Posty: 3
Skąd: Gdańsk-Osowa
Wysłany: 2019-05-02, 14:27   

Tak, tylko HF2 jednak trochę zmieniają odcień włosów, a ponadto, tak jak piszesz, trzeba bardzo uważać przy nakładaniu. Proszek natomiast jest znacznie prostszy w użyciu i w ogóle nie zmienia odcienia włosów. Ja od kilku miesięcy stosuję mikrowłókna BioThik i jestem z nich bardzo zadowolona, HF2 też mam, ale stosuję sporadycznie.
 
 
andiandi84 

Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 20
Wysłany: 2019-05-20, 11:46   

Każdy stosuje to co mu pasuje :mrgreen: Fajnie, że jest tego taki wybór teraz, proszki, spraye, pasty. Pamiętam jak kiedyś był tylko Nanogen i nic więcej a i tak wszyscy się cieszyli, że coś jest :-)
 
 
Wiśnia 

Dołączyła: 30 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-06-23, 10:21   

TOPPIK jednak nie najlepszy dla mnie. Trochę jakby za suchy, kurzy mi się z głowy po jego zastosowaniu ;-) Najbardziej jednak chyba pasuje mi ten GLOVIS - dobrze się przyczepia, kolor jest naturalny i też dobra cena. Najważniejsze jednak, że się nie grudkuje i nie zostawia kołtunów na włosach bo tego nie znoszę. Kiedyś miałam jakieś takie mikrowłókna nie pamiętam nazwy - straszne badziewie.
 
 
Gosia80 

Dołączyła: 19 Mar 2020
Posty: 6
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2020-03-24, 10:01   

Mam pytanie dot. mikrowłókien BioTHIK. Niestety moje włosy są bardzo przerzedzone i nie mogę stosować zwykłych włókien sypanych tylko lakiery w stylu HairFor2. Podobne te mikrowłókna są jakoś super elektryzowane i chciałabym wypróbować, ale nie znalazłam żadnych opinii o nich. Czy ktoś je stosował? Czy rzeczywiście tak mocno się wczepiają we włosy i nie opadają na skórę głowy?
 
 
Laura2901 

Dołączyła: 19 Kwi 2019
Posty: 3
Skąd: Gdańsk-Osowa
Wysłany: 2020-04-07, 07:19   

Hej, jeśli chodzi o BioTHIK to jak dla mnie w tej chwili najlepsze. Znacznie mocniejsze elektryzowanie niż na przykład ma Toppik. Ale jeśli masz tak bardzo przerzedzone włosy, to chyba pozostaje Ci do stosowania tylko Hairfor2, bo żadne mikrowłókna sypkie nie zagęszczą mocno przerzedzonych włosów.
 
 
Gosia80 

Dołączyła: 19 Mar 2020
Posty: 6
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2020-04-15, 09:36   

Dzięki, tak myślałam. W sumie jak dla mnie HairFor2 jest OK, ale długo to trwa żeby dobrze zagęścić włosy. Kiedyś mogłam stosować zwykłe mikrowłókna i było to znacznie prostsze i wygodniejsze. Teraz niestety muszę trochę bardziej się "nagimnastykować"
 
 
Laura2901 

Dołączyła: 19 Kwi 2019
Posty: 3
Skąd: Gdańsk-Osowa
Wysłany: 2020-04-17, 09:14   

Jak coś to pozostają Ci jeszcze peruki na taśmach ;-)
 
 
Gosia80 

Dołączyła: 19 Mar 2020
Posty: 6
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2020-04-20, 08:01   

OK, dzięki, testowałam kiedyś, ale to nie dla mnie ;-)
 
 
Wojtek1985 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: 2021-10-15, 14:37   

Od kilku lat uzywam mikrowlókien GLOVIS, ale z wiekiem zauwazam, ze mam coraz wieksze problemy z ich zageszczeniem. Wynika to chyba z faktu, ze wlosy nadal mi sie przerzedzaja. Myje je co kilka dni, ale codziennie rano musze je dogescic GLOVIS'em. Czasami jednak wydaje mi sie, ze nie zawsze to udaje mi sie zrobic idealnie dlatego mam pytanie czy ktos moze mi cos doradzic jak je lepiej zagescic ?
 
 
WitKol 

Dołączył: 02 Cze 2017
Posty: 14
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2021-10-20, 09:21   

Wojtek, spróbuj paste DermMatch, która zageszcza o wiele mocniej nia mikrowlókna. Jest jednak troche bardziej klopotliwa w uzyciu i nie zawsze udaje sie uzyskac odpowiedni kolor. Tanszy zamiennik tej pasty do Bodeo Derm, ale Derm Match jest dla mnie lepszy.
 
 
Wojtek1985 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: 2021-10-22, 08:26   

Dzieki, moze spróbuje tylko to strasznie drogo wychodzi.
 
 
WitKol 

Dołączył: 02 Cze 2017
Posty: 14
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2021-10-22, 14:12   

Nie jest w cale taki drogi jezli przeliczysz na czas stosowania. Opakowanie 40g starcza mi przynajmniej na pól roku podczas gdy tubka GLOVIS'a na 1,5 góra 2 miesiace
 
 
Wojtek1985 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: 2021-10-26, 08:28   

OK, dzieki chyba sie skusze :)
 
 
Grzegorz881 

Wiek: 36
Dołączył: 19 Maj 2022
Posty: 18
Skąd: Katowice
Wysłany: 2022-07-26, 11:09   

Są takie specjalne preparaty, które widziałem w necie ;) No całkiem spoko to wygląda ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant