Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: stemoxydine

Stemoxydine?
Autor Wiadomość
Karol12 

Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Koluszki
Wysłany: 2014-01-23, 18:07   Stemoxydine?

Słyszeliście o tej substancji? Chodzi mi o Stemoxydine. A może stosowaliście?
Podobno jest skuteczny w leczeniu łysienia zarówno u kobiet jak i mężczyzn.
Gdzie i w jakiej formie mogę znaleźć tę substancję?
_________________
Hejka
 
 
Włodek 

Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 4
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2014-02-13, 16:10   

Vishy kojarzy mi się raczej z firmą produkującą głupie kosmetyki a nie rzeczy,które są w stanie wyleczyć poważną chorobę, jaka jest łysienie.
Byc może udało im się przypadkiem coś odkryć, co w badaniach klinicznych okazało się miec przypadkowo skutek pobudzający wzrost włosów i w ten sposób to opatentowali. Nie wiem jednak czy to nie jest przereklamowane, przestałem wierzyc tym wszystkim koncernom prowadzącym badania kliniczne.. Coś to wszystko jest za bardzo skuteczne w teorii a za mało ludzi zdrowych chodzi po Ziemi
Ale spróbowac można, dla niektórych nawet mała poprawa to już coś.
Być może spróbuję tego środka, a jak on się kształtuje cenowo i gdzie go można nabyć?
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-02-13, 18:06   

A czy to wazne w jaki sposób cos zostało odkryte? ;)
Wiele wynalazków zawdzięczamy przypadkowi i nikt nie narzeka.
Rzeczywiście, opinie o nowej cząsteczce opatentowanej przez Vischy są różne, jednak biorąc pod uwagęcfakt, ze ludzie zrobia wiele, by odzyskac włosy, to warto spróbowac i tego specyfiku.
Jeżeli jest to specjalistyczny produkt jak podaja, prawdopodobnie będzie go można dostać w aptece lub w sprzedazy internetowej np. na allegro.
 
 
Gosik 

Dołączyła: 19 Lut 2014
Posty: 3
Skąd: z daleka :)
Wysłany: 2014-02-20, 16:11   

Mój tata stosował ten specyfik na swoją łysiejącą głowę i stwierdził, że jakaś poprawa jest.
Możliwe, że rzeczywiście czuje pod palcami jakieś odrosty, jednak efekty nie były na tyle spektakularne, by pozostał przy tej terapii. Obecnie leczy sie lekami przepisanymi przez dermatologa i jak na razie jest zadowolony.
_________________
Gośka!
 
 
Karol12 

Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Koluszki
Wysłany: 2014-02-27, 09:33   

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
Preparat nie jest zabójczo drogi, więc zdecydowałem się go przetestować na swojej skórze.
Przeprowadzę leczenie a następnie zdam Wam relację z jego przebiegu i efektów.
Z tego co już dziś mogę powiedzieć, to preparat ma ładne opakowanie i wygodne w stosowaniu ampułki :) Na ciąg dalszy recenzji niestety musicie poczekać
_________________
Hejka
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-06-07, 08:23   

I jak Karolu Twoje efekty? Stosujesz nadal ten specyfik, czy zrezygnowałeś? Myślę, ze 4 miesiące to długi czas na zauważenie rezultatów :)
W Internecie różne opinie się przewijają, jedni sobie chwalą, inni zdecydowanie odradzają terapii z powodu braku skuteczności
 
 
Pumper 

Dołączył: 14 Cze 2014
Posty: 3
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2014-06-14, 21:05   

Dajcie spokój, to nie działa, przynajmniej na większość ludzi! A reszta to pewnie przypadek, efekt placebo i stosowanie innych leków.
Nie wierzę w to, ponieważ sam stosowałem i nie zauważyłem żadnej poprawy, dlatego nie polecam.. Podobnie jak większość osób, które przetestowały środek na własnej głowie.
 
 
Karol12 

Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Koluszki
Wysłany: 2014-07-05, 17:15   

Czesc,
czekacie pewnie na fajerwerki - niestety ich nie bedzie.
Niestety nie jest to cudowny lek na wszystie problemy związane z łysieniem.. Początek kuracji rzeczywiście zapowiadał dobre efekty, ale włosy chyba przyzwyczaiły się do tego środka i zupełnie przestał on na nie działać. Plus za początek, z ato ogromny minus za koniec terapii, raczej nie polecam, bo suma summarum wyglądam (chyba) tak jakbym wyglądał bez zabawy z tym odkryciem.
Ale trzeba wszystkiego spróbować..
_________________
Hejka
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-07-12, 22:05   

Ojj, ogromna szkoda.
Miałam nadzieję, że jest to choć trochę tak skuteczne jak obiecują reklamy. Może jednak nie warto całkowicie skreślać produktu, może sprawdzi się przy innych typach łysienia? Albo u innych osób
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant