Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: dermakologa, zmiana

Zmiana dermakologa
Autor Wiadomość
Tidus 

Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-06-12, 16:50   Zmiana dermakologa

Każdy z pewnością ma jakieś problemy. Ja akurat cierpię z powodu łysienia. Nie jestem ideałem, ale poprzez łysienie zupełnie straciłem poczucie własnej wartości nie jest mi z tym łatwo. Byłem u dermatologa, który przepisał mi jakieś leki, ale na razie nie dają one jakichkolwiek rezultatów. Może powinienem zmienić lekarza? Będę wdzięczny za podpowiedzi
 
 
Jasiak 

Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-06-12, 16:51   

Zmiana lekarza może być dobrym pomysłem. Ja zmieniałam chyba ze trzy razy. Uznałam, że musi być przecież sposób, aby pozbyć się tego problemu. ;) Zmiana dermatologa początkowo się opłaciła. Stwierdziłam, że prywatne wizyty są o wiele bardziej opłacalne na pewno dużo zależało jednak od mojej silnej woli. ja spróbowałam zabiegów kosmetycznych.
 
 
Nitram 

Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-06-12, 16:52   

Doświadczony łysy facet doradza Ci zmiana lekarza na niewiele się zda! Jeśli masz to w genach, przykro mi raczej niewiele jest sposobów, aby z tym walczyć. Sam już dawno straciłem nadzieję. Na moje nieszczęście, oprócz tego, że straciłem włosy na głowie, to jeszcze musiałem się rozwieść. Nie wierze w cuda uzdrowicieli, którzy za każdą wizytę kasują dodatkowe pieniądze
 
 
Moniczka 

Dołączyła: 09 Cze 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-06-12, 16:53   

Jeśli stać Cię na prywatnego dermatologa jak najbardziej możesz się do niego udać. Być może za pieniądze będą w stanie nieco więcej doradzić. Ja również jestem doświadczona w tym problemie, odwiedziłam przeszło czterech specjalistów. Jedyne, czego się dowiedziałem, to, to, że nie da się uciec przed przeznaczeniem, po prostu musiałam się przyzwyczaić.
 
 
Laren 

Dołączyła: 09 Cze 2015
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-06-12, 16:54   

Nie ma obaw do paniki. Zmiany mogą przynieść ulgę. Na pewno szukając odpowiedniego lekarza znajdziesz też metodę na pozbycie się swojego problemu. Na pewno powinieneś być wytrwały i nieco bardziej zadbać o siebie. Porady odnośnie lekarzy godnych polecenia znajdziesz przecież w Internecie. Są w końcu opinie pacjentów, którzy polecają lub odradzają - jest to jakaś metoda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant