Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: gdansk, mieszkanie

Gdańsk mieszkanie
Autor Wiadomość
TOMEK456 

Wysłany: 2021-04-13, 09:28   Gdańsk mieszkanie

Moze ktoś na forum jest z Gdańska? Gdzie w Gdańsku polecicie kupić mieszkanie? Jakie są warte zainteresowania dzielnice?
NO i czy warto jest kupic mieszkanie deweloperskie?

towre 

Wysłany: 2021-04-13, 10:53   

Rynek pierwotny dużo plusów jednak jak do każdego zakupu trzeba podejść z głową i zawsze jest coś za coś. Ja kupowałem jedno z 3 ostatnich mieszkań, budynek stał, ludzie już mieszkali więc dobrze wiedziałęm co i jak jest zrobione - budynek użytkowany był już od kilku miesięcy. Minus taki że z przestawianiem ścian byłby już większy problem, do tego wybór ograniczony. Jako że większość mieszkań była sprzedana, a więc i lokatorzy mieli już większość i wspólnotę to developerowi zależało na szybkim sprzedaniu bo musiał już placic czynsz za niesprzedane mmieszkania - to duża karta przetargowa - miejsce w garażu podziemnym i piwnicy dostałem za free.
W Gdańsku wiele takich inwestycji realizuje się na Wrzeszczu i polecam poszukać mieszkania właśnie tam. https://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci/mieszkanie/gdansk/wrzeszcz/ Na stronie jest lista ogłoszeń mieszkań.

Odpowiedz do tematu