Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: daje, nie, rady

NIE DAJĘ RADY
Autor Wiadomość
marcin26 

Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2013-01-15, 20:49   NIE DAJĘ RADY

Ciężko mi pisać, ale co tam.
Mam 26 lat byłem "atrakcyjnym" mężczyzną.
Teraz mam doła chodze w czapeczce, jestem przygnębiony i cholernie zle mi z tym.
Problem to łysienie , ktore w moim wypadku objawiło się częściową utratą zarostu na twarzy (źle to wyglada), i nierównomiernymi gołymi plamami na głowie.
Już wolałbym całkowicie wyłysieć niz z tym byc tak jak teraz.
Lecze sie od ponad 4 miesiecy i nic jak, dla mnie zero efektów. Biore Anacaps i Piloxidil.
Dodatkowo mulitiwitaminy, dobrze sie odzywiam , zacząłem, chodzić na siłownie celem zwiekszenia produkcji własnego testosteronu.

Nie wiem juz co robić najgorszy jest ten dołek psychiczny. Staraciłęm pewość siebie, zdecydowanie, mam problemy w pracy, ubieram sie źle - czapeczka jak dresiarz.

Pytanie moje to jakie leki bierzecie , jakie efekty, jakie macie objawy itd czytam wszystko co moge i zrobie wszystko co mogę.
 
 
przemgal 

Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-01-17, 22:03   

Głowa do góry! Jest coś takiego jak Vichy Dercos dla mężczyzn - podobno skuteczne, ale nie wiem czy dokładnie na tę dolegliwość, na łysienie ogólne na pewno.
 
 
szalonydog 

Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 8
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-01-17, 22:34   

Jesli chodzi o leki do miejscowego stosowania to niewiele ci pomoge...u mnie chyba nic nie zadzialalo. Masci przepisane przez dermatologa podraznilaly mi skore do tego stopnia, ze musialam przestawac stosowac. Stosowalam tez preparat o nazwie Cystine B6, ktory wydaje mi sie poskutkowal, jest on chyba niedostepny w Polsce niestety. Mi wlosy odrosly calkowicie a wypadlo mi okolo 1/3. zaczely rosnac po jakis 7 miesiacach. Nie wiem dlaczego wypadly i nie wiem dlaczego odrosly, bo jedyne co bralem to Cystine B6. jednak wydaje mi sie ze u mnie powodem byl stres. trzeba sie wiec wyluzowac. wiem wiem latwo mowic.jednak u mnie chyba poskutkowalo (tak sobie tlumacze). w pewnym momencie udalo mi sie przestac myslec o wlosch (ktorych notabene nie bylo), bo ciagle myslenie i ogladanie sie w lustrze poglebia tylko dolek psychiczny. a dla pocieszenia powiem ci tylko, ze mezczyzni sa w lepszej sytuacji niz kobiety, bo zawsze mogą obciac sie na lyso i tez ladnie wygladaja
 
 
julcia89 

Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-01-20, 18:49   

Wiesz,moze nalezaloby zmienic dermatologa,moja mama miala taka przypadlosc,kuracja u niej trwala 3 miesiace,wszystko jeszcze przed 3 miesiacami powrocilo do normy.Ale niestety po kilku miesiacach,przez stres powrocilo i znow idzie do dermatologa. Lekow,niestety nie pamietam, ale przede wszystkim radzila bym skonsultowac sie z innym lekarzem i starac sie unikac sytuacji stresowych, choc wiem,ze to przeciez nie jest latwe a czasami niemozliwe.
 
 
marcin26 

Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2013-01-20, 19:43   

Dziękuje bardzo za wasze rady.

Kazdą metode sprawdze. Kazdy lek załatwie (....b6) ,aby sie z tym uporać.
Lekaza zmieniam natychmiast. Własnie cos o masciach słyszałem hmmm sprawdze to odraz.

Tak męzczyznie łatwiej racja , ale nawet po zgoleniu włosów widać te cholerne plamy. Moze pojde do solarium to bedzie je mniej widac.


Jeszcze raz dziekuje i czekam na inne wypowiedzi POZDRAWIAM.
 
 
gaga 

Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Białystok
Wysłany: 2013-01-21, 23:24   

Jest taki lek jak Alpicort, który wciera się w skórę głowy i pomaga w łysieniu plackowatym, kosztuje ok. 40 zł, sama nie używałam ale czytałam wiele dobrych opinii. Włosy zaczynają odrastać po 2-3 tygodniach. Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant