Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: poprawa, przed, slubem, wlosow

poprawa włosów przed ślubem
Autor Wiadomość
Bożenia 

Dołączyła: 14 Mar 2015
Posty: 9
Skąd: Centrum
Wysłany: 2015-03-14, 20:18   poprawa włosów przed ślubem

Witam Was!
Za rok biorę ślub, więc to najwyższa pora, żeby wziąć się za swoje włosy. Są one w tej chwili: matowe, cienkie, bardzo kruche i porozdwajane i strasznie rzadkie. Mierzyłam obwód kitki, w tej chwili jest okolo 3-4 cm, czyli bardzo mało.
Co już zrobiłam:
- zmierzyłam wzrost włosów na podstawie odrostów - ok. 1 cm na miesiąc, przy czym tego nie widac, bo krusza sie od dołu..
- obcięłam włlosy do ramion, dzięki czemu pozbyłam się najgorszych
i co teraz?
chcę mieć na ślubie włosy chociaż te 15 cm dłuższe.
Potrzebna im intensywna pielęgnacja i przyspieszenie wzrostu i oczywiście nowe włosy, żeby zgęstniały po wiele lat robionych cieniowaniach.
Ale jaka?
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-03-14, 20:48   

OO, widzę duże wyzwanie - przede wszystkim odstaw ciężkie szampony, postaw na szampony dla dzieci bez SLSów np. Babydream z Rossmana :)
Następnie odźywki - jak najmniej alkoholu w składzie, a dużo składników odżywczych, mogą być z proteinami
maski z proteinami
wcierki - np. Jantar
Nie obejdzie się też bez suplementacji od wewnątrz - zacznij pić skrzypokrzywę i drożdże (opisane w innych tematach) plus Calcium Panthotenicum, o kórym też już pisałam. Drożdże możesz także zamienić na drożdże piwowarskie apteczne w tabletkach :)
Spróbuj też olejowania - na początek czymś co masz w kuchni, ale najlepiej nierafinowanym, np. oliwą z oliwek.
Tyle na początek, po trzech miesiącach włosy powinny być o niebo lepsze i dłuższe o 4-5 cm :)
 
 
Bożenia 

Dołączyła: 14 Mar 2015
Posty: 9
Skąd: Centrum
Wysłany: 2015-03-14, 21:14   

Dzięki za przejrzyście skonstruowane podstawy :)
tego mi było trzeba - od jakiegoś czasu czytam, ale gubię się w tych wszystkich włosowych poradach, a oczekuję realnych efektów.
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-04-04, 19:17   

Jak tam, udaje Ci się realizować "włosomanię"? :) Polubiłaś się z olejowniem? dobrałaś jakiś suplement dla siebie? rok to dużo i mało - możesz skrajnie uzyskać nawet 20 cm wzrostu, choć najrealniejsze jest 12 cm zwłaszcza, ze co 3 miesiące warto przyciąć koncówki chociaz o 1 cm i na początku dbania o włosy pozbyc się zniszczonych końcówek.
 
 
Bożenia 

Dołączyła: 14 Mar 2015
Posty: 9
Skąd: Centrum
Wysłany: 2015-04-04, 20:36   

Nie mam na nią szczerze mówiąc dość czasu - piję pokrzywę raz dziennie, olejuje na 1-2 h przed myciem i myje delikatnym samponem, potem psikam je odżywką bez spłukiwania.
Niestety na maski zwykle nie starcza czasu, robię je od święta, np. dziś :)
Ale myślę, że włosy już mają więcej blasku!
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-04-21, 21:14   

To bardzo dużo robisz :) Pamiętaj o regularnym odcinaniu włosów i wstrzymaj się z rozjaśnianiem i farbowaniem, prostowaniem i suszeniem, żeby włosy były w jak najlepszej kondycji tuz przed intensywnym wysilkiem stylizacji ślubnej :)
 
 
Kuba12 

Dołączył: 07 Sty 2014
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-08-25, 21:43   

kazdy powinien sobie dobrać kurację wg badań i pod okiem wykwalifikowanego lekarza czy też innegoi specjalisty, bo często stosując wszystko samemu bez konsultacji wywala się kasę w błoto :P
 
 
basia98 

Dołączyła: 17 Cze 2015
Posty: 23
Skąd: Opole
Wysłany: 2015-10-09, 13:13   

Na tępo wzrostu włosów bardzo dobry wpływ mają wcierki z soku z czarnej rzepy. Wcierane dwa razy w tygodniu w skórę głowy dają rewelacyjny efekt.
 
 
Dana91 

Dołączyła: 04 Gru 2015
Posty: 13
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2015-12-04, 13:42   

Dziękuję bardzo za radę. Wcierka z soku z czarnej rzepy faktycznie działa. :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant