Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: gdzie, przeszczep

przeszczep, gdzie?
Autor Wiadomość
zefir 

Wysłany: 2013-03-08, 12:35   przeszczep, gdzie?

Witam
Wiem ,ze z przeszczepem to trudna sprawa .Czy ktos juz ma za soba udany przeszczep ? To zasadnicze pytanie .Podzielcie sie informacjami ,pomozecie mi i innym ,ktorych jest zapewnie wielu.

andrzej682 

Wysłany: 2013-03-14, 09:27   

Ja korzystałem z uslug tych państwa http://hair-med.pl . Mam 40 lat i ogólnie jestem zadowolony. Przed zabiegiem mialem problemy z łysieniem i moje wlosy wyglądały dość nieciekawie. Teraz jest ok. Najpierw umówiłem się na konsultacje i tam, sie dowiedziałem więcej. Mieszkam w Warszawie ale na stronce doczytałem, że mają oddziały też w innych miastach. Może akurat. A czy zabieg ma sens to chyba musisz sam sobie odpowiedzieć. Każdy ma inne spojrzenie na swój wygląd. U mnie było zbyt nieciekawie więc się zdecydowałem.
Efekty po pierwszym zabiegu nie były wymarzone, lecz po trzecim byłem bardzo zadowolony. Klinika ma swój oddział w Rzeszowie, z którego tez i ja pochodzę. Polecam gorąco, jeśli ktoś potrzebuje fachowej pomocy.

jedrzej 

Wysłany: 2014-06-02, 17:33   

niespełna rok temu poddałem się zabiegowi przeszczepu włosów metodą Strip w klinice HDC. Podczas jednej sesji przeszczepiono mi 4500 grafów. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania! Naprawdę polecam wszystkim którzy wahają się z podjęciem decyzji. Nie ma na co czekać - żałuję ze nie zrobiłem tego wcześniej. Zespół lekarzy w HDC to dosłownie magicy, których będę wszystkim polecam i którym będę dozgonnie wdzięczny za nową osobowość :)

Bartosz 

Wysłany: 2015-10-15, 13:57   

Mam dosyć wysokie czoło i moje włosy zaczęły stopniowo przerzedzać się na górze głowy w takim stopniu, że z przodu miałem 0% włosów, na górze około 50% i 100% z tyłu, im bardziej z tyłu, tym gęstsze. W miarę mnie to denerwowało, zwłaszcza, że nie chce wyglądać jak 50-cio latek w wieku 33 lat. W moim przypadku jest to taki sam temat jak nieuszkodzone, zdrowe, zadbane zęby. To prawda, że używamy zębów do przeżuwania jedzenia, a włosów nie. Jestem typem człowieka, który działa i zmienia to co mu się nie podoba, gdy nadaża się taka okazja. W klinice w Budapeszcie (Węgry), w czasie 1 dnia (jak dla mnie okropnie długi dzień), przeszczepiono mi 1700 mieszków włosowych, a dokładnie 1738. Cały zabieg, wliczając podróż i noc w czterogwiazdkowym hotelu, kosztowało 4000 euro w klinice PHAEYDE. Zarówno klinika, jak i hotel są w samym centrum miasta, oddalone od siebie o około 3 minuty piechotą. W klinice zastałem strzeżony parking, czystość, młodą panią doktor i jej asystentkę. Przy pierwszej wizycie, ważne jest żeby sprawdzić dokładny adres używając Google Maps. Wszystko zostało bardzo dobrze wyjaśnione w e-mailu więc nie miałem żadnych problemów żeby tam trafić. Czas całkowitego gojenia wyniósł 8 dni. Gdy spotkałem się potem z przyjaciółmi w kawiarni, jedyne co mówili to: Jak się masz? Byłeś u fryzjera?

exon 

Wysłany: 2017-03-22, 08:11   

Ciekawy jestem, gdzie gwiazdy robią takie rzeczy?

Kidler 

Wysłany: 2017-05-18, 11:37   

Na czym polega mezoterapia?

Dana91 

Wysłany: 2017-05-30, 08:58   

Mezoterapia polega na wstrzykiwaniu do skóry głowy preparatów pobudzających wzrost włosów oraz zapobiegających ich wypadaniu. Niestety zabieg ten jest dosyć bolesny :/ ale dla efektów warto się poświęcić :)

Emi 

Wysłany: 2018-07-10, 07:23   

Zagranicą już wiemy, ale w Polsce jak wyglądają koszta takich przeszczepów?

Ewcia 

Wysłany: 2018-09-04, 14:12   

Z tego co widzę po researchu ceny przeszczepu zaczynają się już od 3000 zł, ale jak będzie to wyglądać nikt nie gwarantuje.

TOMEK456 

Wysłany: 2019-03-14, 09:01   

Nie jest to tani zabieg i na pewno przy wyborze kliniki nie powinniśmy się jedynie sugerować ceną bo cena nie jest tutaj wyznacznikiem Jęsli juz decydujemy się na tak poważne działanie, najlepiej jest wybrać się do profesjonalnego miejsca, w którym zabieg zostanie wykonany zgodnie ze sztuką i efekty będą zadowalające.

Aktualnie najlepszą metodą przeszczepu włosów jest metoda Fue. Która jest stosowana jedynie w najlepszych klinikach. Można zastosować w przypadku:
łysienia androgenowego
łysienia pourazowego
łysienia pooparzeniowego skóry głowy
ubytków owłosienia w okolicy rzęs, brwi, wąsów i brody

Odpowiedz do tematu