Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: badanie, sluchu

Badanie słuchu
Autor Wiadomość
towre 

Wysłany: 2020-12-23, 10:19   Badanie słuchu

Czy ktoś ostatnio badał sobie słuch?

Jak wyglada takie badanie i jaki jest jego koszt?

Zamierzam wysłac rodziców

TOMEK456 

Wysłany: 2020-12-23, 12:21   

Sama ostatnio postanowiłam namówić na badanie swojego ojcia. Oj długo go na takie badanie namawiałam ale w koncu uległ oraz postanowił sie wybrać. I bardzo dobrze bo podejrzenia okazały się prawdziwe. Tato ma duzy problem ze słuchem i obecnie czeka na aparaty słuchowe ( na oboje uszu). Już je przymierzał i sa praktycznie niewidoczne i dzięki temu się na nie zdecydował.

Aparat polecam od nich https://www.bernafon.pl/h...ut-hearing-aids

Bolesław 

Wysłany: 2021-06-06, 15:47   

Może nie o słuchu napiszę, ale i uchu, temat powiązany. Borykam się od czasu do czasu z zapaleniem ucha, wiem, że mam trochę inną budowę ucha, która niestety sprzyja pojawianiu się infekcji, ale zapalenie też może być powodowane wysiękiem płynu. W dzieciństwie właśnie miałem przykrość doświadczyć kilku takich wysięków, ale tylko na prawe ucho w związku z tym gorzej słyszę na nie. Ciężko z czymś takim się uporać. Warto zadbać o swoje uszy i jeśli tylko mamy możliwość wykryć to szybko, to warto zaopatrzyć się w preparaty, które pomogą nam zabezpieczyć ucho. Tutaj niektórzy muszą zwracać zwiększoną uwagę na higienę uszu. Muszą także uważać podczas pływania, by woda nie dostała się do ucha, bo to niestety też może podrażniać nasze uszy. Tutaj https://www.fonix.pl/bol-...u-postepowanie/ można przeczytać jak postępować podczas zapalenia ucha oraz z czym to się ogólnie wiąże i jakie mogą być przyczyny tego zjawiska.

Odpowiedz do tematu