Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: olejowanie

olejowanie
Autor Wiadomość
Pewnik 

Dołączył: 02 Gru 2014
Posty: 20
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2015-01-24, 12:16   olejowanie

jestem nowym zwolennikiem olejowania włosów - może rzeczywiście najfajniejsze efekty daje to u kobiet na długich włosach, gdzie olejowanie nawilża je na całej długości i zapobiega ich rozdwajaniu, kruszeniu, łamaniu, nadaje blask i elestyczność. Musze jednak przyznać, ze jako facet, jestem zadowolony z efektów jakie na moich krótkich włosach dał olej roślinny - ja konkretnie stosuje opisywaną już gdzieś przeze mnie oliwkę dla kobiet na rozstępy z rossmana baby dream.
Polecona od kolegi żony, spełnia swoje zadanie w 100%. Smaruję nia włosy i skórę, zostawiam na noc, rano zmywam. Witaminy zawarte w olejach, naturalnie odżywiają moje włosy i skórę głowy, a oleje powodują powstanie warstwy ochronnej na ich powierzchni, która utrzymuje sie do kolejnego olejowania i mycia.
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-02-01, 00:05   

Kolejny fajny patent do przetestowania :)
Z mojej strony dodam, że do włosów najlepsza jest szczotka z włosia naturalnego - najlepiej dzika. Nie powoduje ona takich uszkodzeń włosów jak tradycyjne - metalowe, czy plastikowe szczotki.Jest droższa, ale warto - to inwestycja na kilka lat.
 
 
Mary 

Dołączyła: 22 Lut 2015
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: 2015-02-22, 20:52   

Ja też polecam. Stosuję do tego olej arganowy i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Słyszałam też, że jest jakiś indyjski bodajże olej (nazwy nie pamiętam) który bardzo przyspiesza wzrost włosów.
Super sprawa!
 
 
Mela 

Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2020
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-09-28, 08:18   olej kokosowy

Ja próbowalam olejowania i jestem bardzo zadowolona. Trzeba tylko dobrac sobie odpowiedni olej. Ja osobiscie stosuje kokosowy, niestety slyszalam, ze nie slu?y ka?demu. Niektórzy twierdza, ze ich wlosy sa jeszcze bardziej suche i puszace, ale jak dla mnie jest SUPER. Wszystko zalezy, jaka jest kondycja wlosów, rodzaj, oraz czy sa dlugo farbowane, itd.

Jaki jest jeszcze inny, godny polecenia olejek ? :)
 
 
Iwona M 

Dołączyła: 25 Cze 2020
Posty: 2
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2021-10-05, 11:57   Re: olej kokosowy

Mela napisał/a:
Ja próbowalam olejowania i jestem bardzo zadowolona. Trzeba tylko dobrac sobie odpowiedni olej. Ja osobiscie stosuje kokosowy, niestety slyszalam, ze nie slu?y ka?demu. Niektórzy twierdza, ze ich wlosy sa jeszcze bardziej suche i puszace, ale jak dla mnie jest SUPER. Wszystko zalezy, jaka jest kondycja wlosów, rodzaj, oraz czy sa dlugo farbowane, itd.

Jaki jest jeszcze inny, godny polecenia olejek ? :)


Ja tez uwielbiam olej kokosowy ! Ze swojej strony moge Ci tez polecic olej lniany. Nakladasz na cala noc, co najmniej raz w tygodniu. Naprawde polecam, to fajny i ekologiczny sposób na zdrowe wlosy :))
 
 
Pauli889 

Dołączyła: 31 Mar 2023
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-05-08, 10:31   

Raczej niewiele to daje. Bardziej mezoterapia igłowa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant