Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: 210, cg, czy, dziala, to

CG 210 - czy to działa?
Autor Wiadomość
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-04-11, 15:13   

Próbować warto zawsze ;)
Powiem jednak tak - badanie można zrobić tak, by uzyskać oczekiwany rezultat a także można wyniki przedstawić i porównać w sposób, który jest w stanie całkowicie zakryć negatywne wyniki, a objaskrawić pozytywne. I nie jest to nic nielegalnego, jest to czysta umiejętność takiego prezentowania danych, by udowodnić skuteczność swojego leku. Ale dość o badaniach, przejdźmy do rzeczy.
Jako, że jest to nowy lek, ciężko jest znaleźć o nim jakieś opinie. Można jednak odnaleźć skład, który praktycznie w całości zawiera substancje naturalne, w tym najwięcej wody, alkoholu i wyciągu z cebuli. Są tam też gliceryna, cytryna itp. substancje, które rzeczywiście mogą odżywiać, lecz nie wiem czy na tyle, żeby włosy przestały wypadać.
Nie wiem jaki jest koszt leku, ale być może warto spróbować zwłaszcza, jeśli nic do tej pory nic nie dawało efektów.
 
 
Mikko007 

Dołączył: 05 Lut 2014
Posty: 15
Skąd: Olechów
Wysłany: 2014-04-24, 20:22   

Obawiam się właśnie, że nie warto ryzykować.. Chociaż bardzo mam ochotę spróbować, to ciężko mi uwierzyć w niemal magiczne zdolności tego specyfiku.
Byłbym wdzięczny za opinie kogoś kto już to stosował na swojej skórze i chciałby się podzielić odczuciami po zastosowaniu terapii.
Przede wszystkim chodzi i oczywiście o skuteczność tegoż medykamentu, zapach konsystencja czy cena nie mają takiego znaczenia :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant