Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: denisa, kuracja, nr, od

Kuracja nr 1 od Denisa
Autor Wiadomość
denis979 

Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-08-02, 18:26   Kuracja nr 1 od Denisa

Widzę, że nie ma tutaj jeszcze żadnej kuracji, więc zacznę od mojej. Tym bardziej, że mi w ciągu 2 lat bardzo pomogła.

Kuracja ewoluowała, byłem własnym królikiem doświadczalnym, ale myślę, że warto było.

Podstawą kuracji uważam finasteryd (fina) - proscar, penester, fincar lub symasteride (jedno z tych czterech - wszystkie próbowałem - takie samo pozytywne działanie)

Fina biorę codziennie 1-1.25mg (Normalnie te tabletki mają 5mg finasterydu, ale kroję je na 4 części, trzy wyrzucam, jedną połykam.

Fitoprost 2 razy dziennie.

Wierzbownica 1 raz dziennie, 2 razy zielona herbata

cynk + witamina B6 codziennie jedna tabletka.

Od zewnątrz: codziennie Serum VEGF i raz w tygodniu Follicle Defence z Nanogenu.

szampon Dermena 2 razy w tygodniu, w pozostałe Hair Prepare z Nanogenu. Nanogen też stosuję, ale to już kosmetycznie poprawiam wygląd, więc do kuracji się nie liczy.

2 lata po kuracji efekty mam następujące: zmniejszenie się przerzedzeń z tyły głowy i zatrzymanie rozrostu zakoli. Moje włosy ponadto wyglądają zdecydowanie zdrowiej, nie mam już w ogóle łupieżu i przetłuszczających się włosów.

Trochę to czasu zajmuje, ale myślę, że warto.
 
 
juan76 

Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-08-03, 09:40   

No podobna do mojej. Ja jednak wolę nizoral niż dermenę i minoxa 5% codziennie 2 razy. Jadę na tym już pół roku i na razie widzę, że włosy przestały tak bardzo lecieć. Odrostów jeszcze nie widzę, ale myślę że łysienie zatrzymałem więc powinno być już tylko lepiej.
 
 
Jaca88 

Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-08-04, 14:37   

Fitoprost brałem, ale teraz biorę Prostamol Uno zamiast Fito. Jest tam 2 razy więcej palmy sabałowej, a więc silniejsze działanie. Wydaje mi się, że mam lepsze efekty po prostamolu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant