Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: lysienie

Łysieję?
Autor Wiadomość
Włodek 

Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 4
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2014-02-13, 16:01   Łysieję?

Cześć
Od jakiegoś czasu obserwuję swoją głowę i zastanawiam się czy aby oprzypadkiem nie łysieję.
Jestem blondynem, mam dwadzieściakilka lat i codziennie się czeszę, gdyż moje włosy nie są zupełnie krótkie, lecz takie ok. 10 cm.
Zastanawiam się ile włosów wypada naturalnie przy każdym szczotkowaniu, a ile powinno już być stanem alarmowym.
Zauważyłem też, że po umyciu włosów, gdy je spłukuję na ręce pozostaje mi zawsze ok. 10-20 włosów niezależnie od tych, które pozostają codzień na szczotce.
Wg mnie głupio trochę liczyć włosy które pozostają codzień na szczotce ale co 2-3 dni wyciągam je i jest ich taka garstka
Jak mogę stwierdzić czy już potrzebuję pomocy?
pzdr
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-02-13, 18:01   

Zamiast panikować, lepiej przyjrzyj się swojej głowie z tyłu i na czubku. Widzisz prześwity albo miejscsa przerzedzenia?
być może powinieneś zmienić dietę?
A co do zakoli rzeczywiście wiele osób je miewa, dopuki nie sa duże można je zostawić w spokoju, jednak jesli sie znacznie powiąksza warto iść do dermatologa, być może zastosowanie odpowiedniego leczenia pozwoli zahamowac ich wypadanie
 
 
Włodek 

Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 4
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2014-02-19, 19:15   

Myślę, że one rzedną jednolicie na całej objętości a dodatkowo porównując zdjęcia sprzed roku zdecydowanie zauwazalne jest powiększenie zakoli. Zauważyłem też, że włosów wypada coraz więcej co dodatkowo mnie niepokoi. Może się nakręciłem zbytnio i wpadłem w obsesję, ale nie chcę za rok być łysy..
Jestem zapisany do dermatologa mam nadzieje, że szybko uda mi sie podjąć skuteczne leczenie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant