Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: nie, ufam

Nie ufam
Autor Wiadomość
JakBerlin 

Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 4
Skąd: Berlin
Wysłany: 2013-08-23, 10:20   Nie ufam

Nie wiem czy też tak macie, ale ja nieraz się sparzyłem czytając rewelacje typu "rewolucja w leczeniu łysienia" itp. Ogólnie nie wierze już w kolejne genialne specyfiki, zbyt wiele osób próbuje naciągać.
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-12-11, 12:52   

Nie ma co wierzyć w cudowne sposoby na odchudzanie, sprzątanie, leczenie, a także wypadanie włosów niestety.. Gdyby taki cudowny sposób był rzeczywiście taki cudowny, to byłby baaaardzo popularny i przepisywany przez lekarzy, a nie oferowany w gazetach w sprzedaży wysyłkowej czy na różnych podejrzanych stronach internetowych.
Nie należy wierzyć we wszystko co jest reklamowane jako cud :)
 
 
David 

Wiek: 60
Dołączył: 26 Lis 2013
Posty: 11
Skąd: Kutno
Wysłany: 2013-12-11, 23:07   

"Tonący brzytwy się chwyta"... myślę, że osoby doprowadzone swoim stanem do desperacji nie myślą racjonalnie i kupują kolejne "cuda" za setki złotych mając nadzieję, że tym razem się uda i coś zadziała..
Szkoda tylko, że te nadzieje są złudne..
_________________
Pozdrawiam, Dawid
 
 
WitKol 

Dołączył: 02 Cze 2017
Posty: 14
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2018-02-16, 14:50   

wg mnie czasami warto ufać reklamie ....w internecie pojawiła się reklama środków na maskowanie ubytków ... zakupiłem sobie taki środek na moje zakola i napisze jak to wszystko wyglada. produkt nie był jako super drogi natomiast rzeczywiscie maskuje te miejsce o które chodziło. Nie widać już łysych miejsc na głowie. ważna jest jedna rzecz - po posmarowaniu tych łysych miejsc trzeba wlosy przeczesac grzebieniem i popsikać lakierem do włosów, wtedy efekt jest jeszcze lepszy
 
 
Pauli889 

Dołączyła: 31 Mar 2023
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-04-07, 12:54   

Samej reklamie się nie ufa tylko i wyłącznie przeprowadzonym badaniom, potwierdzonych przez lekarzy i dermatologów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant