Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: klinika, ktora, peruka, uwagi, warta

Która klinika warta uwagi?
Autor Wiadomość
pati2252 

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-07-07, 21:42   Która klinika warta uwagi?

Witam wszystkich serdecznie,
Planuje projekt i zakup systemu peruki w klinice na mikroskorze(przyklejanej z przodu) aczkolwiek znalazlam wiele takich klinik i chcialabym zasiegnac porad kogos, kto ma cos wspolnego z klinikami przedstawionymi nizej lub tez innymi.
Ja spotkalam sie z tymi 4:
Hair Lab, Handsome men, Zaprojektuj swoje włosy, Secondhair
Nie za bardzo chce kupowac peruke przez internet, poniewaz to duzy wydatek na dluzszy czas i nie chcialabym rozczarowania.
Po krotce choruje na lysienie androgenowe, planuje obciac sie na lyso, podjac leczenie i zakupic peruke na kilka lat. :-/
Bardzo prosze o pomoc, z gory dziekuje.
Jestem otwarta na wiadomosci prywatne, chetnie z kims o moim lub kogos problemie porozmawiam. ;-)
_________________
Pati
 
 
andiandi84 

Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 20
Wysłany: 2015-07-12, 08:47   

Witaj Pati,

Od razu powiem, że nie korzystałem z żadnej z nich, ale trochę jestem w temacie i mogę Ci powiedzieć jakie są odczucia znajomych i internautów z którymi miałem kontakt. Generalnie nie poleca się za bardzo Handsome Men. Tak na pewno było kiedyś. Nie wiem może teraz trochę się to zmieniło. Bardzo drogo i jak już zapłacisz, to życzliwość ich się dla Ciebie kończy. Nie znam w ogóle Zaprojektuj Twoje Włosy bo to chyba nowa firma. SecondHair to z drugiej strony jedna z najstarszych firm na rynku, ale trochę chyba brakuje im profesjonalizmu, chociaż mogę się mylić. Najbardziej profesjonalna wydaje mi się klinika Hair Lab i najmniej klientów się na nią skarży, ale tak jak piszę to są moje odczucia, a właściwie odczucia znajomych i to raczej sprzed 2-3 lat. Być może teraz jest nieco inaczej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant