Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: clip, hair, in, metoda, przedluzanie, wlosow

Przedłużanie włosów metodą clip in hair
Autor Wiadomość
doroti2s 

Dołączyła: 23 Cze 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-07-28, 09:45   Przedłużanie włosów metodą clip in hair

Zastanawiam się nad zakupem włosów doczepianych clip in hair, ale boję się, że to będzie widoczne, że one są doczepiane. Czy któraś z Was może coś takiego nosi ? Jak to wygląda w codziennym użytkowaniu ?
 
 
zizou 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-08-01, 07:14   

Ja mam włosy clip in. Wyglądają super. Montuje się to na specjalnych spinkach pod włosami. Ważne jedynie żeby kolor był w miarę podobny do swoich włosów. Ja kupuję włosy na www.mirao.pl Mają tam duży wybór kolorów i dobrą jakość.
 
 
alla87 

Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-12-13, 09:12   

Ja kiedyś miałam takie włosy i naprawdę fajnie to wygląda, ale po 8 godzinach noszenie, obciąża to trochę pozostałe włosy, do których to przypinasz i tak po kilku tygodniach zaczynasz to odczuwać coraz bardziej. Polecam włosy clip in hair, ale nie na noszenie bez przerwy. No oczywiście na noc to musisz odpiąć.
 
 
zizou 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-12-15, 19:54   

ja noszę cały czas i mnie tam nic nie boli. Może źle zakładasz ?
 
 
xpert 

Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 39
Skąd: kościan
Wysłany: 2013-04-08, 13:19   

Powiem Ci z doświadczenia, lecz nie własnego, tylko mojej narzeczonej.

Stosowała tę metodą przedłużania włosów przez jakiś czas, ponieważ bardzo chciała mieć je dłuższe, a za nim udałoby się jej zapuścić, to jak to ona stwierdziła "minęły by wieki".
Była bardzo zadowolona, nie narzekała nigdy, że ją coś boli przez nie, ani że coś złego się z nimi dzieje. Gdyby nie fakt, że spędzam z nią mnóstwo czasu, nie powiedziałbym, że są doczepiane. Bardzo dobrze jest to zamaskowane, ale oczywiście w momencie,gdy je odpowiednio wepniemy.
Powiem Ci jeszcze, że wydała na nie 300zł ( o ile się nie mylę ), jednak zakup był udany.
 
 
Relax69 

Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-06-26, 08:20   

Jest gdzieś jakiś dobry sklep stacjonarny, żeby można wpierw zobaczyć jak to będzie wyglądało, aby nie kupic kota w worku??
 
 
MrBald 

Dołączył: 16 Cze 2013
Posty: 10
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2013-07-02, 17:55   

Możesz zrobić tak, kupić w sklepie internetowym i zwrócić masz czas 14 dni bez przyczyny, a wystarczy że znajdziesz taki gdzie przyjmuja reklamacje i za darmo wszystko robią. ;)
 
 
IzaB 

Dołączyła: 23 Sie 2013
Posty: 4
Skąd: Wierszcz
Wysłany: 2013-08-23, 10:05   

alla87 napisał/a:
Ja kiedyś miałam takie włosy i naprawdę fajnie to wygląda, ale po 8 godzinach noszenie, obciąża to trochę pozostałe włosy, do których to przypinasz i tak po kilku tygodniach zaczynasz to odczuwać coraz bardziej. Polecam włosy clip in hair, ale nie na noszenie bez przerwy. No oczywiście na noc to musisz odpiąć.

W stu procentach się z tobą zgadzam, dokładnie tak jak napisałaś.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant