Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: lysienie, pomocy, szukam

Łysienie , szukam pomocy
Autor Wiadomość
2k20 

Dołączył: 08 Lis 2020
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: 2020-11-08, 18:34   Łysienie , szukam pomocy

Witam wszystkich
Pisze swój post ponieważ nigdzie nie mogę znależć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
Zacznę od tego , iż nie mam skłonności genetycznych do łysienie ( brak osób łysiejących w rodzinie) i nigdy takie syndromy u mnie nie występowały,
Problem zaczął się na początku pażdziernika bieżącego roku .
Byłem poddany silnemu stresowi w pracy , moja dieta była bardzo uboga oraz tempo życia bardzo szybkie , w.z z tym , że jestem osobą aktywną sportową i nagły spadek formy pokusił mnie o kuracje na testosteronie syntetycznym który podnosi poziom DHT , to że było to błędem doskonale o tym wiem i nie cofnę czasu.
Zacząłem szukać rozwiązania co do swojego problemu więc radykalnie odstawiłem po dwóch miesiącach testosteron aby doprowadzić dht do własciwego poziomu oraz inne hormony które są obecnie żródłem mojego problemu. Poniżej opisuje co stosuje aby zahamować proces wypadania włosów oraz mam nadzieje odzyskać utracone , przyjmując pozytywną wersje odrostu włosów po minoxidilu czy po odstawieniu znowu zaczną wypadać?

-zdrowa zbilansowana dieta
-Zielona herbata , skrzyp polny , pokrzywa
-cynk co 3/4 dzien
-l karnityna (podobno wspomaga proliferację komórek )
-wierzbownica drobnokwiatowa
-szampon nizoral ( 1x w tyg)
-szampon novoxidyl ( 2x w tyg)
- minoxdil 5%

w teorii wdg . mojej wiedzy przy unormowaniu hormonów i nie stosowaniu już środków podwyższających dht wszystko powinno wrócić do normy a jak to jest w rzeczywistości , nie mam pojęcia , oczywiście wszystko jest pod nadzorem dermatologa , czy są tu osoby które borykały się z takim problemem i odzyskały czuprynę. Zaznaczam ,że wszystko zaczeło się wejścia na testosteron do tamtej chwili włosy miałem gęste i bujne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant