Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: lysienie, mezoterapia, na, podobno, pomaga

Mezoterapia podobno pomaga na łysienie
Autor Wiadomość
ewelinka83 

Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-07-27, 20:38   Mezoterapia podobno pomaga na łysienie

Mam takie pytanie, czy ktoś z forumowiczów stosował mezoterapię. Słyszałam, że efekty są czasami rewelacyjne. Chce się umówić na taki zabieg, ale się trochę boję. Jakby ktoś się podzielił doświadczeniami związanymi z mezoterapią to byłabym wdzięczna.
 
 
kaslaz 

Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-08-11, 13:39   

Mezoterapia może i pomaga, ale na zmarszczki, ale na wypadanie włosów to wątpię. Jedyny efekt to efekt placebo i może chwilowe zahamowanie łysienia. A w długim okresie czasu nie wyobrażam sobie wstrzykiwania sobie lekarstw do skóry głowy co 2 tygodnie przez 10 lat. Abstrahując od tego ile kasy na to pójdzie, to skóra głowy musiałby wyglądać makabrycznie.
 
 
dzikus 

Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-08-13, 07:31   

Kobieto, daj sobie spokój z jakąś mezoterapią. Potestuj sobie jakąś kurację i na pewno jakaś Ci pomoże. Mi pomaga dercos, biotyna, witamina B6, zielona herbata i ketakenazol 5%. Tyle jest różnych środków na wypadanie włosów, które pomagają, tylko trzeba znaleźć te najlepsze dla siebie.
 
 
paula27 

Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-08-29, 09:00   

Miałam robioną mezoterapię na włosy i nic mi nie pomogło. Wyrzucona kasa. Bardziej pomaga mi belissa i dercos z Vichy, ale i tak jest nie wesoło. Chyba zdecyduję się w końcu na system.
 
 
Relax69 

Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-06-26, 08:18   

To już zalezy niestety od naturalnych predyspozycji każdego z osobna, jednemu pomoże to a drugiem co innego. Niestety trzeba próbować.
 
 
malinka 

Dołączyła: 05 Lip 2013
Posty: 7
Skąd: Wola
Wysłany: 2013-07-14, 16:24   

Mezoterapia nie wygląda na skuteczny sposób - wręcz przeciwnie. Ktoś już wcześniej wspomniał o efekcie placebo, podobne zdanie i ja mam. Jak wiadomo - gdy w coś mocno wierzymy to faktycznie może się to nieco odbić na naszym organizmie, albo zwyczajnie będzie nam się tylko wydawać, że jest lepiej. A lepiej jest wtedy gdy stosujemy sprawdzone i działające metody leczenia, anie wmawiamy sobie bajek (:
 
 
tral 

Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 18
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-07-31, 17:03   

Wedłgu mnie nie ma co z tym ryzykować, bo tak naprawdę nie jest to sprawdzona. Jeżeli jednak ktoś chce, to według mnie powinien to robić dopiero wtedy gdy inne nie poskutkują.
 
 
Mati 

Dołączył: 13 Wrz 2014
Posty: 4
Skąd: POLSKA
Wysłany: 2014-09-13, 21:26   

Słyszałem też o mezoterapii osoczem bogatopłytkowym.. niestety obie metody przez osoby rzeczywiście mające problem łysienia nie są wychwalane..
Pomagają tak na prawdę w niewielkiej ilości przypadków, lepiej te pieniążki i czas włożyć w coś innego
 
 
Ola 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 150
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-10-05, 13:20   

Zabieg nie należy do najprzyjemniejszych, a trzeba też pamiętać, że skóra, jako nasz największy organ - jest częściowo przepuszczalna. Stąd masa leków jest w firmie maści, wcierek, balsamów, kremów itp. Składniki zawarte w substancjach nakładanych i wmasowywanych w skórę wchłaniają się prawie równie dobrze jak te wstrzykiwane w mezoterapii, a smarowanie jest zdecysowanie przyjemniejsze, tańsze i mniej bolesne niż mezoterapia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant