Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: peruki, system

System peruki
Autor Wiadomość
Gabi531 

Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-08-02, 17:43   System peruki

Zastanawiam się nad systemem włosów. Czy ktoś wie ile taka peruka kosztuje i jaki jest okres oczekiwania ? Podobno takie peruki wyglądają identycznie jak włosy i nie da się tego odróżnić w żaden sposób. Nie ściąga się takiej peruki codziennie na noc, tylko normalnie się w niej śpi. Włosy z peruki myje się tak jak swoje włosy i można chodzić z nimi do fryzjera i obcinać tak jak normalne włosy. Myślę, że jest to olbrzymia różnica w stosunku do zwykłych peruk. Acha i gdzie kupić taką perukę w miarę tanio i w dobrej jakości ?
 
 
doroti2s 

Dołączyła: 23 Cze 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-08-09, 21:48   

Ja też właśnie rozważam zakup takiej peruki, to się fachowo nazywa niechirurgiczne uzupełnianie włosów, ale de facto jest to super, nowoczesna peruka. Kosztuje 3-4 tysiaki w Hairlab, a w Handsome koło 7 tysiaków. To też zależy jak fryzura i jaki model, ale tak mniej więcej.
 
 
moniaxxx 

Dołączyła: 04 Sie 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-08-11, 12:13   

Generalnie nie polecam kliniki Handsome Men. Peruki drogie bo około 7 tysięcy złotych, a jakość średnia. Czuć w dotyku, że te włosy nie są prawdziwe. Przy silnym wietrze, masz stracha, że Ci zwieje, a właściciel niezbyt przyjemny.
 
 
Bart 

Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-08-27, 10:04   

Nosiłem 2 lata coś takiego, ale dałem sobie spokój. Wstyd trochę nosić perukę w moim wieku. Dla kobiet to nadaje się jak najbardziej, ale dla faceta lepszy jest przeszczep włosów. Jestem już po jednym zabiegu i jest nieźle. Podobno 3 zabiegi i włosy będą gęste i wszystko wskazuje na to, że tak będzie. Teraz zagęszczam włosy Nanogenem i nie widać żebym miał jakiekolwiek problemy, chociaż wolałbym zrezygnować z Nanogenu i mieć całkowicie swoje włosy. Muszę jednak odczekać rok, a później znowu rok. Przeszczepy włosów to jednak super sprawa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant