Forum Łysienie.net - Opinie i komentarze na tematy związane z włosami

Poczytaj opinie i komentarze dotyczące problemów takich jak wypadanie włosów, łysienie czy rzadkie włosy.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj




Poprzedni temat :: Następny temat

Tagi tematu: czy, do, kapsulkach, picia, wierzbownica

Wierzbownica do picia czy w kapsułkach ?
Autor Wiadomość
kriss37 

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 3
Wysłany: 2012-03-17, 08:41   Wierzbownica do picia czy w kapsułkach ?

Podobno wierzbownica jest też świetnym i naturalnym blokerem DHT. Przymierzam się do rozpoczęcia kuracji wraz z palmą i zieloną herbatą - wszystko naturalne - bez fina. Nie wiem jak tą wierzbownicę najlepiej przyjmować w tabletach czy do picia. Wiadomo najwygodniej to w tabletkach, ale gdzieś czytałem, że lepsze efekty są przy piciu takich ekstraktów, ale nie wiem czy to prawda.
 
 
HairExpert 

Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 4
Wysłany: 2012-07-16, 08:14   

Zgadza się wierzbownica jest bardzo dobra na włosy, zwłaszcza przy łysieniu genetycznym. Jeśli da się coś zażyć naturalnie, a nie w tabletkach, to wybierz naturalny środek. Wierzbownicę można pić jak herbatę. Najlepiej na przemian z zieloną, która też pomaga na włosy. Dostępna w każdym dużym supermarkecie na półce z herbatami.
 
 
przemo19 

Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 3
Skąd: Koło
Wysłany: 2012-12-19, 15:34   

tylko też nie mamy tutaj gwarancji, że wierzbownica pomoże. Ja mam łysienie genetyczne. Jestem w wieku 19 lat i zacząłem łysieć jak miałem lat 15. Piłem wierzbownice, która w żaden sposób mi nie pomogła, nie spowolniła tego procesu. Teraz jestem prawie łysy, nie jestem chory, chociaż powinienem być chory od tej całej CHEMII, która była przepisywana przez lekarzy "specjalistów".
 
 
Hertia 

Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 20
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2013-04-17, 11:57   

Chorób genetycznych np włosów raczej nie da się zatrzymać, można je tylko spowalniać poprzez łykanie lub zażywanie środków które sprawią że w miejscu wypadających włosów będą odrastały nowe. Wierzbownica to zioło? bo mi się z tym kojarzy i to rzeczywiście dobry lęk ale nie na włosy tylko na leczenie prostaty. Wiec jeśli ktoś go zażywał to raczej mu po tym włosy nie odrosną ale uniknie innych problemów z drogami moczowymi.
 
 
xpert 

Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 39
Skąd: kościan
Wysłany: 2013-05-03, 11:22   

Nie masz żadnej gwarancji, że zadziała w Twoim przypadku. Czy Twoje łysienie jest już dłuższy czas? byłeś z tym u lekarza? Chociaż same wyniki Ci się przydadzą jak nie jego porada. Będziesz wiedział jak to wygląda przynajmniejej.
 
 
Szafir11 

Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 7
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-06-19, 20:31   

UP@
Dokładnie, udaj się do lekarza, On najwięcej Ci pomoże, poradzi.
To powinien byc pierwszy, podstawowy krok.

Nie każda kuracja nawet naturalna pomoże, szczególnie jeśli to łysienie genetyczne
 
 
JakBerlin 

Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 4
Skąd: Berlin
Wysłany: 2013-08-23, 10:22   

przemo19 napisał/a:
tylko też nie mamy tutaj gwarancji, że wierzbownica pomoże. Ja mam łysienie genetyczne. Jestem w wieku 19 lat i zacząłem łysieć jak miałem lat 15. Piłem wierzbownice, która w żaden sposób mi nie pomogła, nie spowolniła tego procesu. Teraz jestem prawie łysy, nie jestem chory, chociaż powinienem być chory od tej całej CHEMII, która była przepisywana przez lekarzy "specjalistów".

Dokładnie tak, jak piszesz. Każdy człowiek to osobny przypadek, ciężko więc znaleźć jeden specyfik, który pomagałaby każdemu.
 
 
karolove 

Wiek: 51
Dołączył: 03 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-11-03, 21:07   

Mi niestety nie pomogło :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant